Vrata a brány

Vyrábíme a montujeme všechny druhy vrat a bran včetně branek, točen na popelnice, průmyslových vrat i vrátek pro vaše domácí mazlíčky. K vratům je možné namontovat elektromotor s dálkovým ovládáním. Primárně dodáváme motory značky Tousek.

Možnosti výroby: řezání, vrtání, frézování, soustružení, broušení, ohýbání a svařování

Metody svařování: TIG, MIG/MAG, Autogen

Povrchové úpravy: žárové a galvanické zinkování, základní a vrchní nátěry (nanášené stříkáním nebo štetcem), práškové barvy (komaxit).


Projekt

Před začátkem vlastní výroby připravujeme projekt a projektovou dokumentaci. Pokud si klient přeje vytvoříme návrh projektu, případně jej dodá projektant nebo architekt. Na základě návrhu provedeme zaměření, vytvoříme projektovou dokumentaci pro výrobu. Připravíme kvalitní materiál a zahájíme výrobu. V procesu výroby důkladně kontrolujeme kvalitu zpracování. Vždy pracujeme tak, aby byl výsledný výrobek přesný a důkladně zpracovaný.


Kvalita zpracování

Kvalita zpracování výrobků je pro nás naprosto klíčová. Již od návrhu řešení dbáme na maximální přesnost, čistotu a jednoduchost. Ve výrobě kombinujeme klasické a moderní postupy. Dosahujeme tak maximální možné kvality zpracování. Naši klienti si nás proto opakovaně vybírají. Naše práce mluví za vše, podívejte se do realizací.

Máte zájem o nabídku?


Kontaktujte nás

Nesená brána

Vrata a brány

Nesená brána

Vrata a brány