Strojírenská výroba

Pracujeme s černou ocelí vyrábíme na základě projektové dokumentace od drobných přesných výrobků po velké výrobky až do váhy 1,5tuny/kus.

Možnosti výroby: řezání, vrtání, frézování, soustružení, broušení, ohýbání a svařování

Metody svařování: TIG, MIG/MAG

Povrchové úpravy: žárové a galvanické zinkování, základní a povrchové nátěry-štětcem nebo stříkáním, práškové barvy (komaxit).

Obvykle vyrábíme: Průmyslové stoly, nápravy na zemědělské stroje, speciální výrobky do průmyslových provozů.


Projekt

Před začátkem vlastní výroby připravujeme projekt a projektovou dokumentaci. Pokud si klient přeje vytvoříme návrh projektu, případně jej dodá projektant nebo architekt. Na základě návrhu provedeme zaměření, vytvoříme projektovou dokumentaci pro výrobu. Připravíme kvalitní materiál a zahájíme výrobu. V procesu výroby důkladně kontrolujeme kvalitu zpracování. Vždy pracujeme tak, aby byl výsledný výrobek přesný a důkladně zpracovaný.


Kvalita zpracování

Kvalita zpracování výrobků je pro nás naprosto klíčová. Již od návrhu řešení dbáme na maximální přesnost, čistotu a jednoduchost. Ve výrobě kombinujeme klasické a moderní postupy. Dosahujeme tak maximální možné kvality zpracování. Naši klienti si nás proto opakovaně vybírají. Naše práce mluví za vše, podívejte se do realizací.

Máte zájem o nabídku?


Kontaktujte nás
sériová výroba náprav

Nápravy

Strojírenská výroba

sériová výroba náprav

Strojírenská výroba

Držáky náprav

Strojírenská výroba