Výroba z nerezové oceli

Nerezovou ocel používáme na výrobky které mají mít větší estetickou úroveň nebo u výrobků kde je to vhodné vzhledem k jejich použití jako jsou laboratoře, kuchyně a další provozy s vyššími hygienickými nároky.

Možnosti výroby: řezání, vrtání, frézování, soustružení, broušení, ohýbání a svařování

Metody svařování: TIG, MIG/MAG

Povrchové úpravy: leštění, broušení, lakování

Obvykle vyrábíme: Schodiště, zábradlí, vrata, brány, ploty, mříže, dveře, stoly, schránky, výrobky do interiéru i exteriéru.


Projekt

Před začátkem vlastní výroby připravujeme projekt a projektovou dokumentaci. Pokud si klient přeje vytvoříme návrh projektu, případně jej dodá projektant nebo architekt. Na základě návrhu provedeme zaměření, vytvoříme projektovou dokumentaci pro výrobu. Připravíme kvalitní materiál a zahájíme výrobu. V procesu výroby důkladně kontrolujeme kvalitu zpracování. Vždy pracujeme tak, aby byl výsledný výrobek přesný a důkladně zpracovaný.


Kvalita zpracování

Kvalita zpracování výrobků je pro nás naprosto klíčová. Již od návrhu řešení dbáme na maximální přesnost, čistotu a jednoduchost. Ve výrobě kombinujeme klasické a moderní postupy. Dosahujeme tak maximální možné kvality zpracování. Naši klienti si nás proto opakovaně vybírají. Naše práce mluví za vše, podívejte se do realizací.

Máte zájem o nabídku?


Kontaktujte nás