Kovaná výroba

Kované výrobky vyrábíme ve vlastní výhni. Zpracováváme různé produkty jako jsou mříže, ploty, okrasné výrobky. Pokud je to technicky možné můžeme zpracovat výrobek bez použití svarových spojů, případně jen s použitím nýtů. Pro výrobu používáme jen kvalitní železo.

Možnosti výroby: kování, nýtování

Povrchové úpravy: žárový zinek, lakování, prášková barva (komaxit), moření.

Obvykle vyrábíme: Mříže, Ploty, Brány, Branky, Ozdobné interiérové a exteriérové prvky


Projekt

Před začátkem vlastní výroby připravujeme projekt a projektovou dokumentaci. Pokud si klient přeje vytvoříme návrh projektu, případně jej dodá projektant nebo architekt. Na základě návrhu provedeme zaměření, vytvoříme projektovou dokumentaci pro výrobu. Připravíme kvalitní materiál a zahájíme výrobu. V procesu výroby důkladně kontrolujeme kvalitu zpracování. Vždy pracujeme tak, aby byl výsledný výrobek přesný a důkladně zpracovaný.


Kvalita zpracování

Kvalita zpracování výrobků je pro nás naprosto klíčová. Již od návrhu řešení dbáme na maximální přesnost, čistotu a jednoduchost. Ve výrobě kombinujeme klasické a moderní postupy. Dosahujeme tak maximální možné kvality zpracování. Naši klienti si nás proto opakovaně vybírají. Naše práce mluví za vše, podívejte se do realizací.

Máte zájem o nabídku?


Kontaktujte nás

Kovaná vrata

Kovaná výroba

Kovaný plot

Kovaná výroba

Kované mříže

Kovaná výroba